Červen 2018

Srdce

4. června 2018 v 21:04 | thesimplejournal |  Téma týdne

Srdce na pravém místě

Srdce je dutý, svalový orgán živočichů, nacházející se v hrudníku. Tohle je srdce... Teda aspoň podle wikipedie. Podle mého názoru je srdce něco co některým lidem chybí... Nemyslím tím teď srdce jako orgán, ale laskavost, ochotu, zápal. Když se něco někdy stane, někteří lidé utečou a dělají jakoby nic, jiní zase zasáhnou a jsou z nich hrdinové. Před pár týdny, jeden můj dobrý přítel poskytl první pomoc staršímu muži v autobusu, v pouhých patnácti letech pomohl zachránit život, nevím co bych dělala na jeho místě já... Se strachem bych utekla, nebo zkoprněla... Kolik lidí pomůže když někdo na ulici upadne... Jen se smějí a ukazují si na něj, místo toho aby danému člověku, dítěti pomohli. Dneska už je těžký najít člověka se srdcem na pravém místě. Všichni jsou sobečtí a zahledění do sebe, ani já nejsem jiná, ale chci to změnit. Chci se stát člověkem se srdcem na pravém místě.

Tak jsme zde!

4. června 2018 v 20:07 | Lenka, Anna |  O nás
Zdravíme! Pokud čteš tento článek, tak jsme opravdu odstartovali tento společný blog. Dovol nám, abychom se ti tímto článkem představili a něco o sobě řekli.

Lenka

Jsem patnáctiletá holka, která už po dobu dvou let natáčí na známou stránku YouTube. Tvorba na YouTube mě přivedla i k filmové a umělecké tvorbě. Mám za sebou i několik úspěšných projektů. Časem se z natáčení videí a krátkých filmů stala část mého života a rozhodla jsem se, že si podám přihlášku na střední filmovou školu. Světe div se, Lenka je přijatá! A právě díky seznamování se s budoucími spolužáky jsem narazila na Aničku. Staly se z nás velké kamarádky a shodli jsme se, že si založíme blog. Dalo nám to docela práci, ale jsme tady! Pro mě psaní bude zase trochu jiné vyjádření svých emocí. Narozdíl od videí, kde je to často improvizace si zde musím promyslet, co vlastně napíšu a jak to napíšu. Každopádně doufám, že vám některé mé články budou užitečné a že si mě jako autorku oblíbíte!
Zde máš můj YouTube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCu0Tf68rXIjq1eVbDIkBaOw

Anna

Zdravím! Jsem Anička. Jsem patnáctiletá slečna, kterou touží dosáhnout velkých věcí. Už jako malá jsem toužila pracovat ve filmu, ale jako herečka... Ale moje cesta mě zavedla trošku jinam. A teď se toužím dostat do společnosti jako jsou Disney a Pixar. Vždy jsem milovala umění a tvoření. Před třemi lety jsem se tomu začala naplno věnovat a tak přišla moje máma s návrhem na filmovou školu. Okamžitě se z té školy stal sen a v únoru 2018 se z toho stala skutečnost... I když za ní stálo mnoho usilí a slz. V zájmu objevení zjistit kdo semnou bude prožívat štředoškolské léta jsem se seznámila s Lenkou, děkuji moc Julči že nás dvě svedla dohromady. Naše přátelství během v celku krátké doby ohromně narostlo a proto jsme se rozhodli založit tenhle blog. Doufám že vás mé články pobaví a pomůžouvám
Společně doufáme, že tento blog pro tebe bude sympatické místo, kde si budeš vždy s úsměvem číst!